Members
Active Members |
---|
Ben Schade | A16- | Producer (B17, A19), Director (C18) |
Dennis Bergsman | A16- | Producer (C18) |
Kyra Bresnahan | D17- | |
Jake Marco | A17- | |
Noah Bradlee | A17- | |
Sarah Duquette | A17- | |
Calvin Kocienda | A17- | |
Chinmay Pai | A17- | |
Kat Peter | A17- | |
Hope Clairmont | B17- | |
Thomas Curtis | B17- | |
Josh O'Grady | B18 - | Director (B19) |
Ben Staw | B18 - | Producer (B19) |
Kathryn Stovall | A18 - | Producer (B18) |
Emily Osterloh | B18 - | |
Mason Kaye | B18 - | Director (A19), Producer (C19) |
Stanley Cliche | C19- | |
Bella Ferrari | C19 - | |
Mason Kolb | D19 - | |
David Martindale | D19 - | |
Tyler Bouwens | D19- | |
Christian Stillwagen | A19 - | |
Adam Ferraortti | A19 - | |
Katie Dtratton | A19 - | |
Carl Runci | A19 - | |
Alexander Hayden | A19 - | |
Carly Sacco | A19 - | |
Charlie Snow | A19 - | |
Willow Stoner | A19 - | |
Fin O'Sullivan | A19 - | |
Owen Pfannenstiehl | A19 - | |
Daniel Rabinovitz | A19 - | |
Brennen Aubuchon | A19 - | |
Kevin Zuchowski | A19 - | |
Jake Mackenzi | A19 - |
Inactive Members / Alumni | ||
---|---|---|
Toby | A18 - A18 | |
Evan Hasenfeld | A17- D19 | |
Nick Longo | A17-?? | |
Sammie Carmichael | A17-?? | |
AG | D17- D18 | |
Luke Gardner | A17-D19 | |
Connor Ross | A17-?? | |
Alex Brattstrom | A16-?? | |
Josiah Boucher | A16-D19 | |
Ethan Chang | A16-?? | |
Elliot Cat | B16-D18 | |
Joey Bosco | B16-D19 | |
Karina Naras | C17-D19 | |
Dan Corwin | C17-B18 | |
Steven Viola | C17-?? | |
Luc Park | C17-?? | |
Ryan Kennedy | A16-D19 | |
Tim Jones | A14 - D18 | |
Casey Maffucci | A14 - D18 | |
Nathan Hague | A14 - D18 | |
Patrick Trant | A14 - D18 | |
Rachel Plante | A14 - D18 | |
Jess Norman | A14 - D18 | Producer (D15, C16, D16), Director (D17, A17) |
Tyler Jaskoviak | B14 - D18 | |
Amy Toscano | B14 - D18 | |
Matt Jackman | B14 - D18 | |
Matt Szpunar | B14 - D18 | |
Matt Lenthall | C15 - D19 | |
Jon Berry | A15 - D19 | |
Travis Norris | B14 - D19 | |
Brian Copeland | C15 - D19 | |
Grace Gerhardt | A15 - D19 | Producer (A16, A17) |
Vanessa Legere | A15 - D19 | Producer, (D17) |
Nick Songer | A15 - D19 | Producer (B16), Director (C17, B17) |
Owen France | A15 - D19 | |
Rachel Rynazewski | A15 - D18 | |
Tess Hudak | A15 - D19 | |
Ryan Chaote | A15 - D19 | |
Sean Fraser | B15 - D19 | |
Mark Panetta | B15 - D19 | |
Drew Tisdelle | C16- D18 | |
Trevor Alexander | C16- D16 | |
Jess Hanley | B15- D19 | |
Matt Puentes | A16- D17 | |
Robert Harrison | A16- D19 | Producer (C17) |
Jesse Marciano | D17-D17 | |
Sebastian Espinosa | A16-D17 | |
Dan Pongratz | B15- D17 | |
Amanda Sulllivan | B15 - | |
Skyler Alsever | B15 - D16 | |
Katie Pelissari | B15 - D17 | |
Chris Connor | A15- D17 | |
Cam Downey | A14 - D16 | |
Josh Nottage | A14 - | |
Victor Levorse | A14 - D17 | |
Corey Scott | A14 - | |
Dylan Baranik | A14 - | |
Alex Korza | A14 - D16 | |
Josh O'Connor | A12 - D17 | |
Kate Rielly | A13 - D17 | Producer (C15, B15), Director (B16) |
Izzie Schiavone | A13 - D17 | Producer (A15), Director (D16, A16) |
Mike Inserra | C14 - D17 | |
Tyler Mathews | C14 - | |
CJ Flanagan | D14 - | |
Hasson Harris | A14 - D17 | |
Matt Rafferty | A11 - D16 | |
Alex "Domingo" Sunde-Brown | C12 - D16 | Producer (A14) |
Anthony Ward | A12 - D16 | Director (C16) |
Erika Kollitz | A12 - D16 | Director (D14) |
Emily Wagner | A12 - D16 | |
Maeve McClusky | C13 - D16 | |
Alex Dymek | A13 - D16 | |
Mark Swanson | A13 - D16 | |
Katie Amato | A13 - D16 | Director (B15), Producer (B14) |
Scott Olson | B13 - D16 | Director (A14, A15) |
Greg Stockman | C16 - C16 | |
Franki Cerio | A14 - D16 | |
Lessa Cerio | A14 - D16 | |
Andrew Ollerhead | A14 | |
Curtis Kazmaier | B14 | |
Wynn Jacobson-Galan | B13 - | |
Sean Amos | B14 | |
Andrew Larsen | A11- B15 | Producer (A13) |
John Amante | A11 - D15 | Director (D12, D15), Producer (B12, D13, C14) |
Joe Szafarowicz | A11 - D15 | Director (B12, D13, C14, C15) |
Maria Grandoni | D12 - D15 | |
Andrew Haveles | A12 - D15 | Director (A13, B14) |
Andrew Aveyard | B12 - D15 | |
Austin Waid-Jones | D13 - D15 | |
Ryan Santos | A14 - D15 | |
Justin Marcotte | D13 - D15 | |
Ben Rude | C13 -D13 | |
James Megin | D13- B14 | |
Corinne Jachelski | B14 | |
Dan Cashman | B14 - | |
Ashely Rosano | B14 - | |
Nick Hewgley | C13 - A13 | |
Monica Danielewicz | D14 - B14 | |
Myles Karem | B13 - B14 | |
Sami Neeno | A13 - B14 | |
Shane Stenson | B12 -B14 | |
Chas Frick | B12 -B14 | |
Ted Armstrong | A13 - B14 | |
Ashely Timmons | D14 -B14 | |
Nathan Tallo | A11- B14 | |
Rachel Wigell | C12- B14 | Producer (C13) |
Nate Wiegman | D13- B14 | |
Evan Briggs | D13- B14 | |
Angela Davis | D14 | |
Evan Richard | D13- B14 | |
Brandon Shaw | C13 - A14 | |
Jeff Collard | A13 | |
Connor Clang | C13 -C14 | |
Zach Zapatka | D13-B14 | |
Ryan Byrne | D13- B14 | |
Hannah Brown | D13- B14 | |
Nick McGlew | A13 - B14 | |
Jessie Sacks | B13 -B14 | |
Jake Manning | B13 - B14 | |
Shrid Ambady | B13 - B14 | |
Alicia Weber | B13 - B14 | |
Chris Knapp | B12 -B14 | |
Alex Kafantis | B11 - A14 | |
Micheal Higgins | C13 - D13 | |
Nick Morassi | A13 - D14 | |
Melanie Cantwell | B12 - D13 | |
Caleb Ruvich | B12 -D13 | |
Michael Goldman | B12 - D13 | |
Andrew Smith | B12 - D14 | |
Eileen Wrabel | B12 - D14 | |
Robert Correa | B12 - D14 | |
Danielle Riccardi | B12 - D13 | |
Erin Agar | B12 - D13 | |
Molly Ott | B12 - D14 | |
Juilen Van Wambeke-Long | D12 -D14 | |
TJ Rhodes | C12 -D12 | |
Jason Rosenman | A11 - D14 | |
David Scott | A11 - D14 | |
Taymon Beal | A10 -D14 | |
Katie Cabral | A10 -D14 | Director (C13), Producer (B11, B13) |
Hunter Putzke | A10 - D14 | Producer (A11, C12, A12, D14) |
Sarah Benyamin | C12 - A13 | |
Mark Chaoui | A11 - D13 | |
Tyler Koloski | A10 -D13 | |
Chris Molica | B10 -D13 | |
Neil Pomerleau | A09 - B13 | Producer (D10, B10, D12, D13), Director (C12, A12, B13) |
Alex Thornton-Clark | A09 -D13 | |
Elena | A08 - D12 | Director (B10) |
Dan Alderman | A08 - D09 | |
Maggie Allard | A07 - D08 | |
Mason Andruskiewicz | B11 - B11 | |
Mike Barone | B07 - B08 | Producer (A08) |
Vineet Barot | C08 - D09 | Producer (B08) |
Adam Belanger | A08 - A10 | |
Jake Brown | A07 - D11 | Director (B09) |
Amy Castonguay | ? - D06 | |
Jeremy Chapman | A06 - C07 | |
Catherine Coleman | A08 - A08 | |
Tom Coletta | A06 - A06 | |
Bob Connick | A10 - A11 | Producer (D11) |
Matt Crocker | A07 - D11 | |
Rick Desilets | A07 - D10 | Producer (C08) |
Sara Dempsey | ? - D07 | |
Tess deRham | A07 - D08 | |
Kyle Del Bonis | ? - ? | |
Sean Dyer | ? - D07 | Producer (C06) |
Colin Etzel | A07 - A09 | |
Sarah Fischer | A08 - D12 | |
Mike Fortier | ? - ? | |
Shannon "Haz" Harrower | ? - C07 | |
Ian Hawkes | A08 - D12 | Director (C09, C10, C11, A11) |
Dan Herzberg | A07 - C08 | |
Katie Hodge | D11 - ? | |
Michael Hyde | A06 - D09 | Producer (B07), Director (D09) |
Ben Isabella | ? - D07 | Producer (A06) |
Tim Jalbert | A06 - D07 | Director-Elect (A07) |
Ryan Keough | ? - D08 | Director (A06), Producer (D06, C07, D08) |
Alex Laferriere | C06 - D09 | Director (B06, B07) |
Ethan Lawrence | D11 - D12 | Director (B11) |
Bill Lazzaro | ? - ? | |
Minkyu Lee | A08 - ? | |
Alex Levy | A05 - B09 | |
Joshua Luther | A07 - D10 | |
Imran Malek | ? - A06 | Director (D06) |
Cara Marcy | B07 - D09 | Producer (D09) |
Eric Mill | ? - ? | |
Joe Miller | A08 - A08 | |
Ransom Mowris | A10-A11 | |
Adam Nakama | 0? - D08 | Director (C08) |
Andrew Paon | A11 - A11 | |
Chris Pardy | A07 - D10 | Producer (C09) |
Richard Pavis | A06 - ? | Producer (B06) |
Leilani Peltz | A06 - D07 | |
Jeff Poreda | A06 - A06 | |
Chad Pytel | B01 - ? | Producer (B01), Co-Founder |
Jared Razee | A06 - A06 | |
Mike Riggieri | A08 - A11 | Producer (C10, C11) |
Amanda Rinaldi | D08 - A08 | |
Tom Rosborough | C04 - D06 | Director (C05, D05) |
Aubrey Scarborough | B06 - D10 | Director (A07, A08) |
Chris Serrano | ? - D07 | Director (C06, D07) |
Brian Shaw | A08 - ? | |
Ryan Sinapius | A04 - D07 | Director (A05, C07), Producer (A04) |
Francis Song | ? - A06 | |
Lauren Spada | A07 - D10 | Producer (B09) |
Tori Spofford | A10 - ? | |
Eric Sutman | D08 - B08 | |
Calvin Swaim | B01 - ? | Director (B01), Co-Founder |
Deke Taylor | ? - B06 | |
Devin Thomas | A08 - A08 | |
Victoria Valencia | A06 - D10 | |
Irma Vlasac | D11 - ? | |
Steve Washington | A06 - B08 | |
Andrew Wilkins | A06 - D11 | Director (D08, A10), Producer (D07, A07, A09) |
Caleb Wrobel | A06 - C08 | |
Mihajlo Zeljkovic | A08 - B08 | |
Jon Zoll | B06 - D09 | Director (B08) |
page revision: 155, last edited: 25 Feb 2020 05:27